Uzak Bağlantı Destek

Uzaktan Bilgisayar Yardımı Nedir?

Uzaktan bilgisayar yardımı, Muğla Bilişim Teknolojileri tarafından kurumsal müşterilerin yaşadıkları teknik ya da alt yapı sorunlarını çözmek amacıyla sunduğu bir hizmettir. Bilgisayar ve Laptop ürününüzün donanımsal bir sorunu olmadığı müddetçe ve fiziksel olarak müdahale gerektirmiyor ise o zaman neredeyse tüm yazılımsal sorunları bu hizmet sayesinde çözümleyebiliriz. Müşterilere daha hızlı hizmet sunmak ve yaşanan problemlere anında çözüm getirebilmek için uzaktan yardım sunan Muğla Bilişim Teknolojileri, bu şekilde ağ problemleri, paylaşım sorunu, program yükleyememe gibi sorunları da çözebilmektedir. Bunun için “Uzaktan Bilgisayar Destek” programını soldaki ikona tıklayarak indirebilir ve ufak bir kurulum aşamasından sonra bilgisayarınıza bağlanmamızı sağlayabilirsiniz. Çok kolay bir şekilde uzaktan bilgisayar yardımı sağlanmış olacak ve tüm sorunlar kökten çözülerek halledilmiş olacaktır. Böylelikle hem zamandan tasarruf etmiş olacaksınız, hemde daha ekonomik hizmet almış olacaksınız.

Teknik Sorunlara Hızlı ve Güvenilir Çözüm

Uzaktan yardım hizmeti alabilmek için bir ağa bağlı olmak gerektiği gibi, bazı programların kurulumunun da yapılması gerekebilmektedir. Bu alanda müşteriler için yönlendirme yapan şirketimiz, yaşanan sorunları çözebilmek için uzman ekibi ile anında destek hizmeti sunmaktadır. TeamViewer QuickSupport ile tüm sorunları hızlıca giderebiliriz.

Örnek olarak bilgisayarınızda ciddi bir sorun oluştu ve yazılımsal bu soruna engel olamıyorsunuz. Hızlı bir şekilde bilgisayarınıza tamir ettirmeniz gerekmektedir. Bu tip bir durumda ne yapmanız gerekir? Bilgisayarı hemen alıp bilgisayarcıya koşuşturmanız lazım, bu da kapı kapı bilgisayarcı aramanız anlamına gelmektedir.  Veya bilgisayar teknik servisini ayağınıza çağırmanız gerekmektedir. Her halükarda bu iki hizmet de zaman alacak bir işlemdir. Ancak uzaktan bilgisayar yardımı almak istediğiniz zaman, hızlı bir şekilde bilgisayarınıza ulaşıp sorunları giderebiliriz. Bunun için tek yapmanız gereken sol taraftaki ikona tıklayıp programı indirmeniz ve bizi aramanız dır.

Kurumsal Müşterilerimiz İçin Özel Hizmetler

Bilgisayarlarda meydana gelen sorunlar ya da geliştirmeler için uzaktan bilgisayar yardımı sunan Muğla Bilişim Teknolojileri, alt yapıdan kaynaklanan ağ problemleri ya da doğrudan müdahale gerektiren diğer problemler için doğrudan destek hizmeti de sunmaktadır. Kurumsal müşteri problemleri için hızlı ve garantili hizmet sunan Muğla Bilişim Teknolojileri, uzman personelleri ve tecrübesi ile şirketinize değer katıyor. Acil bilgsayar destek sayesinde kurulum gerektirmeden hızlı bir şekilde bilgisayarınıza bağlanabilir sorunları hızlıca çözebiliriz. bunun için soldaki QS butonuna tıklamanız ve bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz programı çalıştırmanız yeterli olacaktır.

Uzak Bağlantı İle Bilgisayarıma Bağlanılması Güvenilirmi?

Evet genelde tüm kullanıcılarımızın aklına gelen soru “bilgisayarıma tanımadığım birinin bağlanması ne kadar güvenilir?” sorusudur. Bu güveni sağlamak için bizim sayfamıza ve Google maps yorumlarımıza hatta Facebook yorumlarımıza bakabilir, dilerseniz aklınıza takılan soruları bizimle iletişime geçerek bildirebilirsiniz.