Bizi Tanıyın

admin tarafından tarihinde yayınlandı

Misyonumuz

Firmamız teknolojide ön plana çıkarak günlük yaşamı kolaylaştıracak teknolojileri üretmek geliştirmek için varolmuştur.

Muğla Bilişimi Tanıyalım

Muğla Bilişim, “Veri Koruma,”Veri Güvenliği” ve “Profesyonel Hizmetler” konularında faaliyet gösteren bir teknoloji firmasıdır. Uzman kadrosu ile tüm müşterilerine, yerinde ve uzaktan güvenli erişim metoduyla “Yönetilebilir Hizmetler” vermektedir.

Satın alma ve kiralama modelleri ile değişik finansal çözümler sunulabilmektedir. IBM, Veritas, Symantec, Hitachi, Blue Coat, Veeam, HPE  gibi lider markaların çözüm ortağıdır. Muğla Bilişim, çözüm sağladığı ürün ve konularda uzmanlaşarak IT sektöründeki yerini almıştır. Uzmanlığındaki konularda, farklı müşteri ihtiyaçlarına uygun implentasyonlarla, müşterilerinin yaptıkları yatırımların hızlı geri dönüşü sağlanmaktadır. Modern Profesyonel Hizmetler anlayışı ile uzmanlaşmış “Kurulum Uyarlama Servisleri”, “Durum Değerlendirme (Healthcheck)”, “Göç (Migration)”, “Sürüm Yükseltme (Upgrade)” gibi kompleks servisleri de müşterilerine sağlamaktadır.

IT Altyapıları konusunda yüksek standartlara sahip firmaların ürünleri ile sorunsuz, uzun vadeli ve güvenilir çözümler üretilmektedir. Muğla Bilişim’i rakiplerinden ayıran en önemli farkı, sağladığı Profesyonel Hizmetlerin yüksek standartları ve uyguladığı başarısı kanıtlanmış metodolojilerdir. PMI standartlarında uyguladığı Proje Yönetimi Sistemi sayesinde projeleriniz belirlenen bütçe, süre ve kalitede tamamlanabilmektedir.

IT Altyapıları konusunda yüksek standartlara sahip firmaların ürünleri

Muğla Bilişim Teknolojileri

Hakkımızda

Firmamızın Kalite Politikası:
Ürün kalitesi,müşteri memnuniyeti, teknoloji takibi, eğitim ve takım ruhu, sürekli gelişim, etik ve çevre duyarlılığı üzerine kurulmuştur.
Firmamız bu kalite anlayışını her türlü üretim ve hizmet çalışmalarında özenle ve sürekli olarak uygulamaktadır.

Ürün Kalitesi:
Ürünlerimizin ülke ve dünya standartlarına uygun ve güvenli olması, tüm birimlerimizde ve çalışanlarımızda ilke olarak benimsenmiştir.

Müşteri Memnuniyeti:
Ürün ve hizmetlerimizle memnun edemeyeceğimiz, ihtiyaçlarını karşılayamayacağımız müşterilerle birlikteliğimizin sürekli olmayacağının bilinci ile her adımda özenli ve dikkatli davranmaktayız.

Teknoloji Takibi:
Ürünlerimizin ve hizmetlerimizin dünya standartlarında devam etmesi için her türlü teknolojik gelişmeyi izlemekte ve çalışmalarımıza uyarlamaktayız.

Eğitim ve Ekip Ruhu:
Ekip anlayışı ve eğitim, her kademede ön planda tutularak, birimler ve kişiler arasında sinerjistik etki, destek ve dayanışma içinde faaliyet göstermekteyiz.

Sürekli Gelişim:
Gelişmede durağanlığın gerileme ile eş anlamlı olduğu bilinciyle, hizmet anlayışını ve üretim hedeflerini değişen koşullara ve teknolojiye adapte ederken, aynı zamanda kurumsal yapıyı yenileyerek gelişmeye devam etmekteyiz.

Çözümler:

Kurumların en değerli varlığı günümüzde “bilgiye” dönüşmüş “veri” leridir. Platin Bilişim “Veri Koruma” ve “BT Güvenlik” çözümleri ile müşterilerinin değerli bilgi varlıklarını kor

Muğla Bilişim Teknolojileri Danışmanlık Hizmetleri

    Muğla Bilişim Teknolojileri Danışmanlık Hizmetleri Bilişim Teknolojileri danışmanlık firmaları arıyorsanız doğru adrestesiniz. Hızla değişen teknoloji, müşteri ihtiyaçları, şirket gereksinimleri, rekabet ve değişim ihtiyacı, şirketlerin teknolojik değişim yaşamasını ortaya çıkarıyor. Ülkemizde işletmelerin kurumsallaşmaya başlamasıyla bilişim teknolojilerine olan ihtiyaç daha da artmıştır. Bu sebeple geleceğimize yön verecek doğru bilişim firmaları ile çalışmakta yarar vardır. Firmaların bilişim teknolojileri alanında hizmet alacakları alanlar; bilgisayar sistemlerinin yazılım, donanım, kurulum, ağ temelleri, bilgisayar teknik servisi, veri tabanı programcılığı bv. alanlarda hizmet alabilirler. Bilişim teknolojileri ile her türlü bilgi ve bilgi birikimine, bu bilgilerin yönetilmesi ve dağıtılmasına olanak sağlar. Bilişim danışmanlık hizmeti alarak teknolojiyi daha iyi yönetebilir ve kullanabilirsiniz. Teknoloji danışmanlığı hizmeti ile şirketinizin daha da kurumsallaşmasını sağlayabilirsiniz. Şirketinizin teknolojik olarak gelişimi ile, rekabet gücünüzü, müşteri memnuniyetini arttırabilir, pazar alanınızı genişletebilirsiniz. Hızla gelişen dijital dünyada bilişim teknolojilerinin nasıl kullanacağınız konusunda teknoloji danışmanlığı hizmetleri veriyoruz. Bilişim teknolojileri hizmeti ile firmanın iş süreçlerini takip ediyor yazılım projeleri sunuyoruz. Muğla Bilişim Teknolojileri Danışmanlık Hizmetleri

    Bililişim Teknolojileri Danışmanlık hizmetimiz ile ihtiyaçlarınızı belirleyip gerekli analizler yaparak size en uygun çözümü bulup, size proje ve rapor olarak sunuyoruz. Sizin için düşünüyor size uygun, size özel projeler geliştiriyoruz.

Bililişim Teknolojileri alanında hizmet başlıklarımız şöyledir:

 • Alan adı (Domain), hosting ve server hizmetleri

 • Web tabanlı proje planlama ve yönetimi

 • Web tabanlı iş süreç yönetimi

 • Web sitesi tasarım ve programlama

 • Veri tabanı uygulamaları

 • E-Ticaret (E-Commerce)

 • Bilgi ve döküman yönetim sistemleri (Knowledge and Document Management)

 • İçerik yönetim sistemleri (Content Management System)

 • İçerik editörlüğü (Güncel makale haber yazımı)

 • Arama motorları optimizasyonu (SEO)

 • Google Adwords Reklam Yönetimi

 • Mobil uygulama geliştirme

 • Marka Yönetimi – Marka Tescili

 • Süreç iyileştirme (Firmanızın yazılım süreçlerinin analiz edilerek iyileştirilmesi)

 • Yazılım denetleme ve iyileştirme (Mevcut yazılımınızı tarafsız olarak denetleme ve yapılacak analizden sonra uygulamadaki tıkanıkları, oluşturdukları mevcut potansiyel riskler ve önerilerinizi içeren bir iyileştirme planı sunma. )

 • Yazılım geliştirme (Yazılımlarınızın zaman planlaması yapılarak, yüksek kalitede ve tutarlılıkta geliştirilmesini sağlama.)

 • Kullanıcı eğitimleri (Hazırlanan yazılımların kullanımı konusunda  saptanan personele verilecek eğitimler)

 • Proje detek ve bakım sözleşmesi

Bililişim Teknolojilerinin Firmalara yararları nelerdir?

 • Firma içinde verimlilik artar.

 • Üretim maliyetleri daha iyi yönetilir ve maliyetler düşer.

 • Şirketlerin bilgiye hızlıca ulaşmalarını sağlar.

 • Firmaların küresel ölçekli rekabetlere girebilmesine olanak sağlar.

 • Üretimde verimliliğin daha da artmasını sağlar.

 • Sıfır hatayla üretimin gerçekleşmesini sağlar. Böylece kaliteli ürün üretilir, rekabet gücünüz artar.

Kategoriler: Genel